Nural Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 41. yılını tüm çalışanlarıyla birlikte Fantasia De Luxe otelde coşkuyla kutladı.

Ebatlama

plastik ambalaj ebatlamaÇeşitli ambalaj ve poşet tipleri için özel dizayn edilmiş, yüksek hız ve kalite standardına sahip makinelerle ürününüze değer katacak son hali verir.

Dilimleme

plastik ambalaj dilimlemeBüyük bobinler olarak çıkan tek veya çok katlı filmler istenilen genişliklerde ve çaplarda dilimlenerek ürününüze değer katacak son halini verir.

Grafik Tasarım

plastik ambalaj grafikMüşteri memnuniyetinin sağlanmasında uluslar arası ödüllere sahip profesyonel olarak hizmet veren grafik tasarım ve uygulama ekibi üretimin ön hazırlık sürecinde ilk basamaktır. Uzman kadromuz öncelikli olarak kullanım alanına göre ürünün ve müşteri ihtiyaçlarının en önemli noktalarını belirler. Grafikerlerimiz, müşterilerinin talebi doğrultusunda Nural Plastik yaratıcılığını ve çağdaş çizgisini de kullanarak istenen üzere özel tasarımlar hazırlayabilmektedir.

PE Film Üretim

plastik ambalaj pe film üretimEkstruder Bölümünde alçak yoğunluk polietilen hammaddeleri kullanılarak istenilen fiziksel özelliklere uygun karışım ve üretim teknikleri ile bu bölümde PE film oluşturulur.

Baskı

plastik ambalaj baskıİki üniteden oluşan baskı bölümümüz her türlü film malzemeye sekiz renge kadar çok hassas baskı yapabilen, ileri teknoloji ürünü 8 renkli 2008 model SCHIAVI marka baskı makinesi ile donatılmıştır.

Flekso baskı konusunda köklü bir deneyime sahip olan Nural Plastik, dünyada en yüksek gelişme trendini gerçekleştiren bu baskı tekniği ile ilgili yenilikleri süratle bünyesine dahil ederek baskı konusundaki üstün kalite standardının sürekliliğini sağlamaktadır.

Laminasyon

plastik ambalaj laminasyonSolventsiz laminasyon tekniği ile PE, BOPP, CPP, PET, BOPA, metalize gibi malzemelerin kombinasyonunundan 1 kata kadar istenilen özelliklerde gıdaya uygun laminasyon gerçekleşmektedir.